Loader

İbranice Eğitimi

İbranice Eğitimi

Mayıs – Haziran 2020 arasında İbranice’ye giriş niteliğinde düzenlediğimiz 12 saatlik İbranice kursuna 100’ye yakın kursiyer ile başladık. Düzenlediğimiz diğer kurlarla toplam 200 saati aşkın eğitim alan kursiyerler Gimel seviyesine ulaştılar ve eğitimlerine çevrimiçi olarak devam etmekteler.

Yeni dönem İbranice kursları açıldığında duyurular internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden yapılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İbranice öğrenimi alanında Türkiye’de yapılan çalışmalar arasında bir ilk sayılabilecek on bölümlük başlangıç seviyesi İbranice Hikaye Okumaları video serisi Kudüs Araştırmaları Platformu tarafından sizler için hazırlandı!

Derste tercümesi yapılan metnin orjinaline, hikayenin tercümesine, hikayedeki tüm fiillere ve kelimelere videoların açıklama kısmında yer alan linkten erişmeniz mümkün.

Bol istifadeli çalışmalar dileriz!

İbranice Eğitim Materyalleri

İbranice materyal/kitap PDF temin etmek için dil seviyenizi belirterek [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. İbranice ekip sorumlularımız en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceklerdir.

Diğer materyaller için erişmek istediğiniz içeriğin başlığına tıklamanız yeterli.

İbranice Youtube İçerikleri 

İbranice Udemy Kursları

İbranice Aplikasyonlar 

İbranice Sözlükler

İbranice E-Kitaplar 

İbranice Eğitim Siteleri

Loading