Loader

İbranice Aplikasyonlar

Duolingo

Duolingo ile günde 5 dk çalışarak İbranice öğrenebilirsiniz. Uygulamada İbranice günlük dilde konuşulan ifadeler yer almaktadır. Dinleyerek, yazarak İbranice pratik yapabilirsiniz. Uygulamadaki farklı testlerle İbranice bilginizi ölçebilirsiniz. Uygulama dili Fransızca’dır.

StartFromZero_Hebrew

StartFromZero_Hebrew ile İbranice’ye sıfırdan başlayarak İbranice kelime bilginizi geliştirebilirsiniz. StartFromZero_Hebrew, bugünden itibaren İbranice kelime dağarcığınızı oluşturmanıza yardımcı olacak basit bir uygulamadır. Uygulama dili İngilizce’dir.

Beginner Hebrew

Beginner Hebrew yeni başlayanlara ve meraklılara giriş niteliğinde basit bir İbranice öğrenme uygulamasıdır. Günde bir kelime konseptine sahip uygulama, İbranice kelime dağarcığınızı geliştirmenize katkı sağlayacaktır. Uygulama dili İngilizce’dir.

Hebrew Locker

Hebrew Locker, İbranice öğrenmeye yeni başlayanlar için optimize edilmiş tekrar yoluyla en çok kullanılan yaklaşık 4.000 İbranice kelime ve deyimi öğretmek üzere tasarlanmıştır. Uygulama dili İngilizce’dir.

Apprendre l’hébreu gratuit

500 binden fazla indirilen Apprendre l’hébreu gratuit Fransızca bilenlerin İbraniceyi ana hatlarıyla öğrenmesi üzerine tasarlanmıştır. Uygulamada 5 binden fazla kelime ve cümle kalıbı mevcuttur. Uygulamayı kullanabilmeniz için temel düzeyde Fransızca bilmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz İbranice Öğrenin

Ücretsiz İbranice Öğrenin uygulamasının içindeki İbranice derslerinin sonunda, göz açıp kapayıncaya kadar en kullanışlı 5000 kelime ve anlatımı öğrenecek ve yeni dil öğreniminde hızlanacaksınız. Uygulama konuşma İbranicesi’ni öğrenme fırsatı sağlamaktadır. Uygulamada İbranice Fiil çekimleri mevcuttur. Uygulamadaki istatistikler ile ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Uygulama dili Türkçe’dir.

Learn Hebrew Free

Learn Hebrew Free 9 binden fazla İbranice kelime öğrenimi imkanı sunanmaktadır. 32 Dilde İbranice öğrenimini mümkün kılan uygulamada quizlerle kendinizi sınayabilirsiniz. Kullanım için internet bağlantısı gerekmemektedir.

Learn Hebrew Language Offline

Learn Hebrew Language Offline, İbranice’yi etkili bir şekilde öğrenmenize imkan sunan eğitici bir uygulamadır. Uygulamada İbranice telaffuzlarıyla birlikte en çok kullanılan 1010 ifade verilmektedir. Tanışma, yer yön, saat/tarih, ulaşım, konaklama gibi temalar yer almaktadır.

לומדים לקרוא עברית חינם

לומדים לקרוא עברית חינם uygulaması dil öğrenimini zevkli hale getirmek isteyenler için oyun oynayarak İbranice öğrenme imkanı sunmaktadır. Oyun İbranice okuma-yazma yetisini geliştirmektedir.

עברית ספרים דיגיטליים

עברית ספרים דיגיטליים uygulamasını indirerek İbranice birçok kitaba erişim sağlayabilirsiniz. Uygulama istediğiniz zaman ve hızlı bir şekilde kitap satın alımını kolaylaştırmaktadır. Uygulama dili İbranice’dir.

Loading