Loader

Henry FORD, Beynelmilel Yahudi, Etkin Kitaplar

Paylaş

Kitabın İsmi: Beynelmilel Yahudi

Yazar: Henry FORD

İlk Baskı Yılı: 2004

Sayfa Sayısı: 128

Yayınevi: Etkin Kitaplar, çev. A. Basad Kocaoğlu

“Dünyanın en büyük sanayi devlerinden biri olan Henry Ford, büyük ticari dehası ile kurduğu sanayi imparatorluğunun zirvesindeyken bir komployla karşı karşıya kaldığını, bu noktada büyük bir kumpasın içine düşürüldüğünü fark etti.

Kendisine kurulan bu kumpasın, bu tuzağın maşaları olarak kullanılan kişilerin ise güçlü Yahudi patronların hizmetinde olduklarını keşfetmesi çok uzun sürmedi.

Birleşik Amerika’nın en iyi araştırmacılarını, “Beynelmilel Yahudi”yi araştırmaları için bira raya getirdi ve ortaya çıkan bilgileri de kendi sanayi imparatorluğu Ford Motor Co’nun yayın organı The Dearborn Indepent gazetesinde yayımladı. Bu makaleler kısa bir süre sonra kitap haline getirildi.

Bunun hemen ardından Yahudi kuruluşları ve kudretli Yahudi sermayedarlardan büyük bir tepki geldi ve Henry Ford çeşitli tehdit ve iftiralara uğradı. Sonuçta, bu büyük sanayi dehası, maruz kaldığı tehdit ve iftiralardan dolayı özür dilemek zorunda bırakıldı.

Dünyanın en büyük sanayi imparatorlarından birine, aleyhlerinde yapılan yayın sonucu geri adım attıran ve özür dilettiren Yahudi sermayesi, bugün de siyaset oyunları, mason faaliyetler, iktisadi baskılar ve ince planlarla yürütülen komplolarla dünya yüzünde kendi güçlerini hakim kılmaya çalışmaktadırlar.

Bu eser bugüne kadar milyonlarca basılmıştır ve siyonistlerin emellerini öğrenmek için mutlaka okunması gerekmektedir.”

Loading

Bunlar da ilginizi çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir