Loader

Ekiplerimiz

Ekiplerimiz

Video Ekibi

Kudüs Araştırmaları YouTube ekibi Filistin tarihi, siyaseti, sosyolojisi ve güncel gelişmeleri üzerine çeşitli programlar yayınlar. Yabancı kaynaklardan Arapça, İngilizce ve İbranice tercümeler yaparak altyazılı olarak Türk kamuoyuna sunar.

Sosyal Medya Ekibi

Kudüs Araştırmaları Sosyal Medya Ekibi; Telegram, Instagram ve Twitter üzerinden güncel olarak paylaşımlarını yürütmektedir. Arşiv ve birincil kaynaklar kullanılarak hazırlanan paylaşımlar ile Filistin’i Türk kamuoyunun gündeminde tutmak için çabalar.

İngilizce Tercüme Ekibi

Kudüs Araştırmaları İngilizce Tercüme Ekibi; video, sosyal medya ve site ekiplerine içerik üretimi konusunda destek sağlamaktadır. Tercümelerin yoğunluğu gönüllülerin yoğunluğuna göre ayarlanabilmektedir.

Arapça Tercüme Ekibi

Kudüs Araştırmaları Arapça Tercüme Ekibi; video, sosyal medya ve site ekiplerine içerik üretimi konusunda destek sağlamaktadır. Tercümelerin yoğunluğu gönüllülerin yoğunluğuna göre ayarlanabilmektedir.

Mishpat Hebrew (İbranice) Ekibi

Kudüs Araştırmaları İbranice Ekibi; video, sosyal medya ve site ekiplerine içerik üretimi konusunda destek sağlamaktadır. Mishpat Hebrew sosyal medya hesaplarında İbranice eğitimine dair içerikler sunmaktadır. Tercümelerin yoğunluğu gönüllülerin yoğunluğuna göre ayarlanabilmektedir.

Lise Ekibi

Kudüs Araştırmaları Lise Ekibi yeni kurulan bir ekip olup, sosyal medya ekibinde altı ay süreyle staj yaptıktan sonra çekirdek kadroya alınır. Her altı ayda bir ekibe sınırlı sayıda yeni gönüllüler alınır.

İnternet Sitesi Ekibi

Kudüs Araştırmaları İnternet Sitesi Ekibi, arşiv için araştırmalar yapar, editöryal düzenlemeler ile ilgilenir, kategorilere içerik girişi sağlar ve yayınlanma aşamalarıyla ilgili çalışmalar yapar.

 

Ekibimize katılmak için Gönüllülük Formunu doldurabilirsiniz.

Loading